6.jpg

VI Międzynarodowe Biennale Małej Formy Graficznej i Ekslibrisu


VI MIĘDZYNARODOWE BIENNALE

MAŁEJ FORMY GRAFICZNEJ I EKSLIBRISU – 1995

 

 

Jury

 

przewodniczący:

Andrzej Niekrasz

Członkowie:

Henryk Feilhauer

Mieczysław Radajewski

Maksymilian Snoch

Janusz M. Szymański

Czesław Woś

 

 

NAGRODY

 

I

Robert E. Baramov – Bułgaria

Nagroda Wojewody Kaliskiego

 

II

Koji Ikuta – Japonia

 

III

In-Hwa Lee – Korea

 

 

WYRÓŻNIENIA I MEDALE

 

Martin R. Baeyens – Belgia

Nikołaj Batakow – Rosja

Jurij Borowicki – Rosja

Jewgienij Bortnikow – Rosja

Konstantin Czmutin – Rosja

Karel Demel – Czechy

Karol Felix – Słowacja

Vladimir Gazović – Słowacja

Hanna Głowacka – Polska

Gienadij Pugaczewski – Ukraina

Alexander Serebryany – USA

Tamara Shigeki – Japonia

Andrzej Szabunin – Ukraina

Pietro Paolo Tarasco – Włochy

Aleksandra Telka-Buda – Polska

 

 

 

 

NOMINACJE DO NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ

 

Martin R. Baeyens – Belgia

Robert E. Baramov – Bułgaria

Nikołaj Batakov – Rosja

Jurij Borowicki – Rosja

Jewgienij Bortnikow – Rosja

Franciszek Bunsch – Polska

Konstantin Czmutin – Rosja

Karel Demel – Czechy

Oleg Denisenko – Ukraina

Dariusz Dessauer – Polska

Karol Felix – Słowacja

Vladimir Gazovic – Słowacja

Hanna Głowacka – Polska

Koji Ikuta – Japonia

Siergiej Iwanow – Ukraina

Zoran Jakimovski – Macedonia

Jiri Jirka – Czechy

In Hwa Lee – Korea

Jurij Nozdrin – Rosja

Gienadij Pugaczewski – Ukraina

Alexander Serebryany – USA

Tamura Shigeki – Japonia

Walerij Siurcha – Ukraina

Andriej Szabunin – Ukraina

Krzysztof Szymanowicz – Polska

Pietro Paolo Tarasco – Włochy

Aleksandra Telka-Budka – Polska

Gienadij Wjal - Białoruś

Lekcje i warsztaty dla dzieci oraz młodzieży

Proponujemy dzieciom i młodzieży
szkolnej udział w lekcjach muzealnych
z zakresu historii, sztuki,
archeologii i etnografii
oraz zajęciach warsztatowych.

Zobacz

Kalendarz

Październik 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31