10.jpg

VII Międzynarodowe Biennale Małej Formy Graficznej i Ekslibrisu


VII MIĘDZYNARODOWE BIENNALE

MAŁEJ FORMY GRAFICZNEJ I EKSLIBRISU - 1997

 

 

Jury

 

Andrzej Niekrasz

Henryk Feilhauer

Mieczysław Radojewski

Maksymilian Snoch

Janusz M. Szymański

Czesław Woś

 

 

 

NAGRODY

 

I

Krzysztof Szymanowicz – Polska

 

II

Franciszek Bunsch – Polska

Bettina Haller – Niemcy

Wojciech Łuczak – Polska

Władimir Zujew – Rosja

 

 

 

NAGRODY SPECJALNE

 

Vladimir Gazovic – Słowacja

Konstantin Kilanowicz – Ukraina

 

 

WYRÓŻNIENIA – MEDALE

 

Jan Baczyński – Polska

Igor Benca – Słowacja

Oleg Denisenko – Ukraina

Karol Felix – Słowacja

Katalin Hervai – Rumunia

Siergiej Karpov – Rosja

Jan Maciej Kopecki – Polska

Ricardo Morales – Meksyk

Juri Orlov – Estonia

Andriej Szabunin – Ukraina

Pietro Paolo Tarasco – Włochy

Aleksandra Telka-Budka – Polska

Ernesto Torices – Meksyk

Alejardo Vega E. – Meksyk

 

NAGRODA POZAREGULAMINOWA

Galerii Małych Form Graficznych Rejonowej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu

 

Pietro Paolo Tarasco – Włochy

 

 

 

NOMINACJE

 

Konstantin Antioukin – Ukraina

Rusłan Agirba – Ukraina

Juan Alberto Arjona – Argentyna

Jan Baczyński – Polska

Martin R. Baeyens – Belgia

Robert Baramov – Bułgaria

Andrzej Marian Bartczak – Polska

Nino Baudino – Włochy

Erhard Beitz – Niemcy

Igor Benca – Słowacja

Jurij Borowicki – Rosja

Jewgienij Bortnikow – Rosja

Franciszek Bunsch – Polska

Elena Davicino – Argentyna

Mieczysław Dąbrowski – Polska

Oleg Denisenko – Ukraina

Dariusz Dessauer – Polska

Zbigniew Dolatowski – Polska

Karol Felix – Słowacja

Vladimir Gazovic – Słowacja

Elena Gusewa – Rosja

Bettina Haller – Niemcy

Katalin Hervai – Rumunia

Magdalena Hoffmann – Polska

Małgorzata Hołówka – Polska

Di Zu Hua – Chiny

Siergiej Iwanow – Ukraina

Wojciech Jakubowski – Polski

Konstantin Kalinowicz – Ukraina

Siergiej Karpow – Rosja

Andrij Kens – Ukraina

Jani Konstantinovski-Puntos – Polska

Jan Maciej Kopecki – Polska

Bożena Korska – Polska

Włodzimierz Kotkowski – Polska

Aleksander Lapikow – Rosja

Claudio Lara – Argentyna

Wiktoria Lesowczikowa – Rosja

Wojciech Łuczak – Polska

Wojciech Mazur – Polska

Ricardo Morale – Meksyk

Jian Ming Ni – Chiny

Detlef Olschewski – Niemcy

Juri Orlov – Estonia

Igor Piacka – Słowacja

Bogumiła Pęgowska – Polska

Gienadij Pugaczewski – Ukraina

Egidijus Rudinskas – Litwa

Bettina Rulf – Niemcy

Mauricio Schvarzman – Argentyna

Andriej Szabunin – Ukraina

Krzysztof Szymanowicz – Polska

Lihie Talmor – USA

Pietro Paolo Tarasco – Włochy

Aleksandra Telka-Budka – Polska

Ernesto Torices – Meksyk

Katarina Vavrova – Słowacja

Alejardo Vega E. – Meksyk

Andrzej Zakoretski – Ukraina

Władimir Zujew – Rosja

Lekcje i warsztaty dla dzieci oraz młodzieży

Proponujemy dzieciom i młodzieży
szkolnej udział w lekcjach muzealnych
z zakresu historii, sztuki,
archeologii i etnografii
oraz zajęciach warsztatowych.

Zobacz

Kalendarz

Październik 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31