3.jpg

XII Międzynarodowe Biennale Małej Formy Graficznej i Ekslibrisu

XII MIĘDZYNARODOWE BIENNALE

MAŁEJ FORMY GRAFICZNEJ I EXLIBRISU - 2007

 

 

 

Jury

Andrzej Niekrasz

Witold Banach

Andrzej Basaj

Maciej Kopecki

Bogdan Pikulicki

Czesław Woś

 

 

 

NAGRODY

 

I

Hanna T. Głowacka – Polska

Nagroda Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

 

II

Jiri Brazda – Czechy

Nagroda Dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu

 

III

Tomasz Pietrek – Polska

Nagroda Dyrektora Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

 

 

 

Nagrody specjalne z Funduszu im. Jadwigi Hofmańskiej

Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego:

 

Christopher Denton – Australia

Konstantin Kalynovych – Ukraina

 

 

 

WYRÓŻNIENIA – MEDAL

 

Mio Asahi – Japonia

Hachmi Azza – Niemcy

Evgeny Bortnikov – Rosja

Valerij Demianyshyn – Ukraina

Vladimir Gazovic – Słowacja

Martin Gruev – Bułgaria

Pavel Hlavaty – Czechy

Vikar P. Istvan – Białoruś

Peter Kocak – Słowacja

Sachi Konta – Japonia

Hristo Naidenov – Bułgaria

Werner Pfeiler – Austria

Igor Piacka – Słowacja

Pietro Paulo Tarasco – Włochy

Peter Velikov – Bułgaria

Irina Yelagina – Rosja

 

 

 

NOMINACJE – DYPLOM HONOROWY

 

Rusłan Agirba – Ukraina

Kumnam Baik – Korea

Ryszard Baloń – Polska

Dawid Bekker -  Ukraina

Marcin Białas – Polska

Joeri Borovitsky – Rosja

Oleg Denysenko – Ukraina

Kunjana Dumsopee Kmitl – Tajlandia

Teodor Durski – Polska

Liliana Esteban – Argentyna

Hayk Grigoryan – Armenia

Janusz Halicki – Polska

Wojciech Jakubowski – Polska

Dariusz Kaca – Polska

Lafranco Lanari – Włochy

Wasyl Leonienko – Ukraina

Wojciech Łuczak – Polska

Dragan Momirov – Serbia

Sergey Nesterchuk – Rosja

Malou Oi Yee Hung – Hong Kong

S. O. Huettengrund – Niemcy

Norbert Parti – Węgry

Rasa Prismontiene – Litwa

Arkady Pugachevsky – Ukraina

Elżbieta Radzikowska – Polska

Takao Sano – Japonia

Alexey Sharypin – Rosja

Mitsuko Shikichi – Japonia

Cristina Sosio – Włochy

Sergei Trubin – Rosja

Katarina Vavrova - Słowacja

Lekcje i warsztaty dla dzieci oraz młodzieży

Proponujemy dzieciom i młodzieży
szkolnej udział w lekcjach muzealnych
z zakresu historii, sztuki,
archeologii i etnografii
oraz zajęciach warsztatowych.

Zobacz

Kalendarz

Październik 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31