3.jpg

XIII Międzynarodowe Biennale Małej Formy Graficznej i Ekslibrisu


XIII MIĘDZYNARODOWE BIENNALE

 MAŁEJ FORMY GRAFICZNEJ I EKSLIBRISU - 2009

 

 

 

Jury

prof. artysta plastyk Andrzej Niekrasz

mgr Witold Banach

prof. Artysta plastyk Andrzej Basaj

doc. artysta plastyk Bogdan Pikulicki (Ukraina)

prof. artysta plastyk Maksymilian Snoch

mgr artysta plastyk Rea Simlikova (Czechy)

mgr artysta plastyk Czesław Woś

 

 

 

I NAGRODA

 

Vladimir Gazovic – Słowacja

 

 

II NAGRODA

 

Erica Forneris – Włochy

 

 

III NAGRODA

 

Siegfried Otto-Huttengrund – Niemcy

 

 

 

NAGRODA SPECJALNA

 

Karol Augustynowicz – Polska

Petro Malyshko – Ukraina

 

 

 

WYRÓŻNIENIE – MEDAL

 

Tusia Beeri – Izrael

Emilia Błaszczyk – Polska

Evgeny Bortnikom – Rosja

Jerzy Dmitruk – Polska

Hayk Grigoryan – Armenia

Juri Jakovenko – Białoruś

Konstantin Kalynovych – Ukraina

Petalas Miltiadis – Grecja

Istvan Monar Iscu – Węgry

Ivo Mosele – Włochy

Hristo Naidenov – Bułgaria

Vladimir Panaskov – Litwa

Elżbieta Radzikowska – Polska

Bohdan Soroka – Ukraina

Pietro Paolo Tarasco – Włochy

Katarzyna Winczek – Polska

 

 

 

NOMINACJE

 

Hikoro Akasaka – Japonia

Ettore Antonini – Włochy

Hachmi Azza – Niemcy

Ryszard Baloń – Polska

Tatiana Batrakova – Rosja

Anastasia Bazanova – Rosja

David Bekker – Ukraina

Igor Bilykivsky – Ukraina

Elżbieta Bocianowska – Polska

Jiri Brazda – Czechy

Dobroslava Brodakova-Urbanowa – Czechy

Eva Bruszis – Niemcy

Franciszek Bunsch – Polska

Yaroslav Danyliv – Ukraina

Elena Alejandra Davicino – Argentyna

Eugeniusz Delekta – Polska

Valerij Demianyshyn – Ukraina

Rolf Fleischmann – Niemcy

Hanna T. Głowacka – Polska

Mariusz Gorzelak – Polska

Olaf Gropp – Niemcy

Marin Gruev – Bułgaria

Klaus-Peter Holzhauer – Niemcy

Oi Mee Maria Hung – Hong-Kong

Oksana Jorish – Ukraina

Harry Jürgens – Niemcy

Hristo Kerin – Bułgaria

Sachi Konta – Japonia

Grażyna Kulikowska-Antczak – Polska

Lafracno Lanari – Włochy

Grzegorz Lerka – Polska

Wojciech Łuczak – Polska

Jaroslav Minar – Czechy

Jerzy Napieracz – Polska

Sergey Nesterchuk – Rosja

Juri Orlov – Estonia

Zbigniew Osenkowski – Polska

Marcela Pankom – Argentyna

Rasa Prismoniene – Litwa

Arat Teregulov – Rosja

Roberto Tonelli – Włochy

Magda Vamvatira – Grecja

Peter Velikov – Bułgaria

Krzysztof Wieczorek – Polska

Lekcje i warsztaty dla dzieci oraz młodzieży

Proponujemy dzieciom i młodzieży
szkolnej udział w lekcjach muzealnych
z zakresu historii, sztuki,
archeologii i etnografii
oraz zajęciach warsztatowych.

Zobacz

Kalendarz

Marzec 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31