4.jpg
Data publikacji:

XV  jubileuszowa edycja muzealnego konkursu historycznego

Spacerem w przeszłość

o tytuł Młodego Regionalisty

pod hasłem „Rozwój społeczno–gospodarczy i architektura dawnego Ostrowa”

 

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Pokaż więcej
Data publikacji:
Muzeum Miasta Ostrowa zaprasza na wystawę obrazów haftowanych ze zbioru Ambasady Chińskiej w Polsce. Wystawa czynna od piątku, 24 lutego 2023 roku. Ostrów Wielkopolski, Rynek1 (Ratusz) Zapraszamy.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Muzeum Miasta Ostrowa informuje, że zadanie "XVIII Międzynarodowy Konkurs Małej Formy Graficznej i Ekslibrisu", które otrzymało dofinansowanie ministra kultury i dziedzictwa narodowego w kwocie 55.500,- zł zostało rozliczone.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Za nami zimowe ferie. Najmłodsi ostrowianie w tym czasie mieli okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których wykonywali maski karnawałowe ????. Na fotografii uczestnicy jednego ze spotkań - uczniowie z ostrowskiej Szkoły Kwitnącej Myśli.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Już po raz trzeci w Ostrowie na zaproszenie Muzeum Miasta pojawił się prof. Antoni Dudek. Okazją ku temu stała się promocja nowej książki Antoniego Dudka „O dwóch takich, co podzieliły Polskę", która dostępna jest w naszym muzealnym kiosku on-line. Cena tylko 39,90 zł.
Pokaż więcej
Data publikacji:
Dla grup zorganizowanych oraz dla uczestników indywidualnych. Warsztaty, wykłady, zwiedzanie ekspozycji. Muzeum Miasta Ostrowa gotowe jest już na ferie.
Pokaż więcej
Data publikacji:
W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej mylącymi stwierdzeniami o niedostępności Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego dla zwiedzających we wszystkie soboty informujemy, że ekspozycje muzealne są czynne podczas dwóch weekendów w każdym miesiącu.
Pokaż więcej

Wiedza o mieście i regionieZobacz

Kalendarz

Kwiecień 2024
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30